Psichoterapijos paslaugos

Žemynos g.2, II a. ir Krivūlės g. 1c

Gydytojas Germanas Pilipenko ir medicinos profesorė Marina Čuchrova atkreipė dėmesį į tai, kad pacientams, kurie yra priklausomi nuo alkoholio ir narkotikų, trūksta endorfinų hormonų, kitaip dar vadinamų „laimės hormonų“. Gydytojai sugalvojo, kaip galima pakelti šių biologiškai aktyvių medžiagų lygį organizme: reikia paguldyti ligonį ant kušetės ir gerai išplakti jį rykšte.

Pacientai, savo kailiu patyrę šį gydymo metodą, tvirtina, kad tai padėjo jiems pamiršti pražūtingus pomėgius ir pradėti naują gyvenimą. Viena iš jų – 22 metų Natalija, sugebėjusi įveikti priklausomybę nuo heroino.

„Мano potraukis narkotikams vos neatėmė mano gyvybės, todėl sutikau išmėginti metodą, apie kurį pasakojo mama. Aš atsiguliau ant kušetės ir po kelių minučių pajutau deginantį skausmą, pereinantį į kankinamą agoniją. Po kiekvieno kirčio rėkiau ir verkiau, todėl gydytojas dažnai klausė, ar jis gali tęsti procedūrą. Tai iš tikrųjų labai nemalonu. Po seanso mano kūnas stipriai įkaito ir pradėjo smarkiai prakaituoti.

Dabar jaučiuosi tarsi iš naujo gimusi ir į pradėjau žvelgti pasaulį visai kitomis akimis. Skausmas padėjo suprasti, kaip arti mirties buvau atsidūrusi. Daug mano draugų dėl tokio mano žingsnio galvoja, kad man pasimaišė protas. Pirmą kartą po penkių metų, tiek laiko vartojau narkotikus, aš ir vėl jaučiuosi normaliu žmogumi“, – pasakojo mergina.

Visą straipsnį skaitykite čia:

http://www.lrytas.lt/gyvenimo-budas/sveikata/novosibirsko-medikai-narkomanus-ir-alkoholikus-gydo-rykstemis.htm