Psichoterapijos paslaugos

Žemynos g.2, II a. ir Krivūlės g. 1c

Konsultavimas internetu

Plačiai paplitęs naudojimąsis internetu suteikia galimybę naudoti jį ir psichologiniam konsultavimui. Angliškai tai žinoma kaip “online counselling” ir reiškia psichologinę pagalbą teikiamą įvairiais būdais – susirašinėjant tuo pačiu metu (real –time chat), susirašinėjant laiškais ar kalbantis sutartu laiku, naudojant video programas, pvz. Skype. Nors dar vis yra skeptikų, teigiančių kad terapija internetu gali būti naudojama kaip priemonė, kai nėra galimybės susitikti su terapeutu, vis daugiau atliekama tyrimų ir jie patvirtina, kad terapija internetu yra tokia pat efektyvi kaip ir  “tradicinė” pas terapeutą kabinete.  Ir ji neabejotinai turi tam tikrų privalumų:

  1. Pasirinkimo laisvė. Jūs galite pasirinkti jums patinkantį, reikalingos kvalifikacijos ar specialių žinių turintį terapeutą, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamos vietos. Jūs galite dirbti tuo laiku, kuris jums patogus, pvz. pasirinkus terapiją laiškais jums nereikia susitarti dėl konkretaus laiko.
  2. Išvengiate viešumo. Jums nereikia niekur eiti ir todėl nesusitiksite jokių pažįstamų prie psichologo kabineto. Jei dirbsite be video kameros, tai ir terapeutas nežinos kaip jūs atrodote, todėl galėsite kalbėti apie labai intymius dalykus, kurių galbūt neišdrįtumėte pasakyti “akis į akį”.
  3. Sutaupysite laiko ir pinigų. Tyrimai rodo, kad terapija internetu vyksta intensyviau ir prasideda greičiau, nei “tradicinė”. Terapija internetu kainuoja pigiau,  nes ir konsultantas turi mažiau išladų. Kas ne mažiau svarbu – jums nereikia niekur vykti.
  4. Terapija labiau prieinama. Jei jūs daug keliaujate arba atvirkščiai, dėl įvairių priežasčių jūs negalite išvykti iš namų, arba jei gyvenate šalyje, kurioje nėra jūsų kalba kalbančio specialisto – jūs vis tiek galite gauti jums reikiamą pagalbą.

Psichologinis konsultavimąsis internetu suteikia galimybę gauti pagalbą kai jums jos reikia,  nepriklausomai nuo vietos kurioje gyvenate.