Psichoterapijos paslaugos

Žemynos g.2, II a. ir Krivūlės g. 1c

Tik Jūs viena(as) žinote, kas atvedė iki minties apie psichoterapiją ir kaip atsidūrėte šiame puslapyje. Suprantama, kad abejojate. Juk žmogus gali rasti atspirtį dešimtimis būdų – pokalbiuose su artimaisiais arba Dievu, skaitydamas ar rašydamas, tiesiog dirbdamas kasdienį darbą ar pasinerdamas į pomėgius. Tad kodėl turėtumėte kliautis psichoterapeutu?

Galbūt mintis apie psichoterapiją reiškia, kad įprastiniai, ankstesni išgyvenimo būdai nesuveikia arba tiesiog neįsijungia? Galbūt pastebėjote, kad sunkumai atsikartoja, ištinka panašios krizės, kaupiasi nebaigti darbai, o ant liežuvio galo sukasi karčios ištaros apie neteisingą lemtį.

Galbūt mintis apie psichoterapiją reiškia, kad Jūsų širdį ir protą užtemdė netektis, o gyvenimas tapo sunkia prievole? O gal ji kilo, nes  nesusikalbate su mylimu žmogumi? Arba nedrįstate skirtis su nekenčiamu? Tūkstantis  kitų “gal…? ” ir tik Jūs viena(as) žinote (arba stengiatės atsikratyti žinojimo), kodėl nesate patenkintas savimi, santykiais, gyvenimu.

Psichoterapeutas pirmiausia padeda susikalbėti su pačiu savimi. Tada lengviau susikalbėti ir su pasauliu.

Visgi, galbūt Jūsų abejonė dėl psichoterapijos pagrįsta? Į šį klausimą galėsite atsakyti tik susitikusi(ęs) su psichoterapeutu. Kiekvienas toks santykis yra unikalus, kuriamas nuo pradžių. Pirmų susitikimų metu ir siekiama atsakyti į klausimą, ar psichoterapija Jums tiktų kaip metodas, kiek ji galėtų trukti?

Psichoanalitinės terapijos metu paprastai susitinkama du kartus per savaitę. Sudėtingesniais atvejais susitikimai gali būti ir dažnesni. Kartais pakanka ir vieno susitikimo per savaitę.

Lemiamas žodis vienaip ar kitaip teks Jums: ar priimsite psichoterapijos iššūkį?